22 Mayıs 2013 Çarşamba

FABERLIC' i duyan var mı ?Bunlar sadece yüz ürünleri...
Vücut ve saç ürünlerinin sonucunu henüz tam anlamadım....
 

Kızımın haftasonu gittiği kursta, bir arkadaşının annesiyle arada bir sohbet ediyorduk. Birkaç defada birlikte Kadıköy'e geçtik. 1 ay gibi bir süre kendisini göremedim. Sonra karşılaştığımda kendisinde bir farklılık gözlemledim. Bu arada gözümü cildinden alamıyorum, sanki yüzünde bir gerdirme işlemi ya da botoks gibi bir şey yapılmış ve hatta göz çevresi de son derece aydınlıktı. Konuyu nereden açtığımı hatırlamıyorum. Cildinde hiç makyaj olmadığını söyledi, rimel dışında. Çantasından bir broşür çıkardı. Tıpki Avon kataloğu gibi. Ama bu katalog Rusya'dan gelen ürünleri içeriyor , bitkisel ağırlıklı, ve oksijen içeren ürünler var. Ben çok memnunum dedi. Ben de bu arada, nemlendiricimi değiştirsem, bununda diğerlerinden bir farkı yok , bir de temizleme köpüğü alsam diye düşünürken, bana, Faberlic'in ofisine  ( Tünel'de) gidebileceğimizi ve cilt bakım uzmanına danışıp , cildime uygun olan ürünler için tavsiye alabileceğimi söyledi.
Sevinerek kabul ettim ve geçen cumartesi birlikte gittik. Cilt uzmanı, Ukrayna'dan Türkçe bilmiyor , çok tatlı bir bayan. Cilde nasıl bakılması gerektiğini, bana birlikte gittiğim arkadaşım vasıtasıyla anlattı. Bir sürü basit ve pahalı olmayan ürünü tavsiye etti. Bugüne kadar da her gün cildime uyguladım. Cildim canlandı, pembeleşti, ve hatta eşim " cildine ne yapıyorsan, bana da aynısını yapsana," demeye başladı. Yani o kadar farkettirdi. Hani dişlerimizi fırçalarızda bir ferahlık, bir temizlik hissi gelir ya, ben hep aynı hissi yaşıyorum. Bugüne kadar, Nivea'nın, Loreal'in, Yves Roche, Olay, Avon, Oriflame gibi bir sürü marka kullandım. Ama bu ürünlerden aldığım sonucu hiçbirinden almadım. Eğer kullanmak, denemek isteyen olursa, herkes internet sitesine girip kendi üye olabilir. Avon gibi satış yapıp kazanç sağlama olanağı da varmış. İlgisi olanlara duyurulur. Sizler, son günlerde hangi ürünleri kullanıyorsunuz...

7 yorum:

Yeşim dedi ki...

Ben de güzel bir ürün arayışındaydım tatlım. Bu kadar memnun olman harika hemen inceliyorum. Teşekkürler paylaşımın için :)

fatma dedi ki...

tam da yeni cilt bakım ürünleri için arayışdaydı ki, burayı okudum:) Siteye baktım, fiyatları da pek makul. Ama tek derdim yönlendirilebilmek. Ürünleri bilen uzman yönlendirebilse ne iyi olurdu!!!

resimli günlük dedi ki...

Bu postu yayınladığına bayağı olmuş, geç farketmişim. O zamandan beri etkisi daha belirginleşmiştir herhalde ürünlerin. Ne dersin, hala yukarda yazdığın kadar olumlu mu düşüncelerin? Bir de sen hangi seriyi kullandın? Sitesine baktım da, çeşit çeşit ürün var.

Sinem ALBAYRAK dedi ki...

Zeynep Hanım ben de Aventus'un ürünlerini kullanıyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle siyah maskesini kesinlikle her bayanın edinmesi gerekiyor.Memnun kalacağınıza eminim. :)

Sinem ALBAYRAK dedi ki...

Zeynep Hanım ben de Aventus'un ürünlerini kullanıyorum.Her ürününü beğenmekle birlikte etkisini bir iki hafta içinde hemen gösterdiğinden tercih ediyorum.Özellikle siyah maskesini kesinlikle her bayan kullanmalı.Memnun kalacağınızı düşünüyorum:)

Zeynep Özmen Ünlü dedi ki...

REsimli günlük merhaba. Biraz geç dönüş oldu kusura bakma...
Resimlerde gördüğün ürünlerin aynısını kullandım. Sonuç mükemmel. Gerçi tatile gidip geldim, yüzüm esmerleşti ve çillerim arttı. Ama halen canlı ve renkli.. ürünler henüz bitmedi. bakalım bitince ne olucak...

faberlic danışman dedi ki...

Faberlic ürünlerini %20 indirimli alabilmek için lütfen ücretsiz üye olunuz!.. http://faberlicturkey.blogspot.com/