11 Haziran 2014 Çarşamba

Genel Durum


lale zamanı balkonumdan bir kesit


Yazmaya hiç bu kadar ara vermemiştim. Nedenleri birçok tabii, ama bu iş mazeret kabul etmez . Hem yazan arkadaşlarımı takip edemedim, hem yazamadım. Ama bu arada zannetmeyin ki, film izleyebildim, ya da sıkıca kitap okudum. Geçen sene Eylül'den beri Melisa'nın yoğun ders programını takip ettim. Birlikte çalıştık. Bu arada ben de Üniversite öğrencisi oldum yeniden. Açıköğretim Uluslararası İlişkilere yazıldım. 3. sınıftan başladım. Akşamları en fazla 1 saat ayırarak, özet kitaptan okuyup, soruları yaptım. Hiç ders bırakmadan geçiyorum. Uzatmalara gitmek yok yani. Eylül'den beri sonuncusu geçen hafta olmak üzere 4 tane sınava girdim.

Melisa'nın hafta sonları yüzmesi ve Fransızcası devam etti. Ben cumartesileri 2 saatliğine atölyede resim çalışmalarıma devam ettim. Bu hafta itibariyle hepsi bitiyor artık. Artık boştayız.

İnstagram, Pinterest, Candy crush, Facebook ayaküstü keyiflerimdendi. Ama tabii ki hiçbirşey yazı kadar keyifli değil. Birikmiş o kadar çok şey var ki. Daha geçen sene ki tatilin Vatikan ve Venedik fotoğrafları bekliyor.

Unutmadan evde ki eşyalarımızın çoğunu da değiştik. Onlarda epey vakit aldı. Eskiler gitti, yeniler geldi.

Bugün  evdeyim, dinleniyorum . Yorgunluktan çarpıntılarım başladı çünkü. Bu vesileyle yazmak istedim.

3 yorum:

Greta dedi ki...

Tekrar hoşgeldiniz. Mevsimi artık geçse de laleler çok hoş :) Yeni okulunuz ve yeni eşyalarınız hayırlı olsun :)
Benim de birikmiş çok yazım var ama bazen hayat koşturmacası nedeniyle bir türlü vakit bulamıyoruz, önemli olan yazma isteğimiz kaybetmemek, geç olsa da mutlaka yazılır Vatikanlar Venedikler :) Sanırım en çok bu kısım ilgimi çekti merakla bekliyorum :)
Sevgiler...

tokideki ses dedi ki...

umarım postlarınızın devamı gelir...
bu arada yeni üniversitede okumanız hayırlı olsun inşallah bu şekilde kalmadan bitirebilirsiniz...

Zeynep Özmen Ünlü dedi ki...

Merhaba Greta..
Vatikan ve venedik unutulmazdi.sizlere de şölen olucakk

Tokide ki ses.. cokseverek ilgilenerek okuyorum.mutlaka kalmadan bitiririm.
Sevgiler